Danışmanlık & Tasarım

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya ağında hedef kitleniz tarafından fark edilmek ve rakiplerinize fark atmak için EnterX.

Hesap Yönetimi ve Organik Takipçi
Hesap Yönetimi: Talep ettiğiniz sosyal medya ağlarında kurumsal hesabınız oluşturularak doğru hedef kitleye yönelik paylaşım ve içerikler oluşturulmaktadır.
Organik Takipçi: Profesyonel hesap yönetimi ile günden güne artan beğeni ve takipçi sayısı rakiplerinize fark atmanızı sağlayacaktır.

Görsel Tasarımı ve Reklam Yönetimi:
Görsel Tasarımı: EnterX ile hedef kitlenize uygun yaratıcı görsel tasarımları gerçekleştirilerek sosyal medya ağlarında kolaylıkla fark edileceksiniz.
Reklam Yönetimi: Hitap edilen kitleye yönelik yapılan detaylı analiz ve profesyonel hazırlanan reklam görselleriyle rakiplerinize fark atın.

Web Sitesi Tasarımı

Markanıza özgü hazırlanan global ve trend görsellerle beslenen prosfesyonel web sitesi tasarımınız fark yaratsın.

Kullanıcı Dostu ve İçerik Yönetimi
Kullanıcı Dostu: Kaliteli web sitesi tasarımınız ile müşterileriniz siteyi kolaylıkla kullanarak müşteriniz hedefine daha kolay ulaşmktadır.
İçerik Yönetimi: Yoğun içerikler arasında müşterilerinizin kaybolmaması için kısa ve etkileyici içerikler hazırlanmaktadır.

Profesyonel Tasarım ve SEO Uyumu
Profesyonel Tasarım: Web site tasarımınız en güncel teknoloji ve güvenilir bir şekilde profesyonel olarak tasarlanmaktadır.
SEO Uyumu: Arama motorlarında en üst sırada web sitenizin yer alması için %100 SEO uyumlu olarak web siteniz tasarlanmaktadır.