Hakkımızda

Hakkımızda

EnterX Bilişim, gelişen teknolojiye hızlı adapte olarak müşterilerine maksimum verimi sağlamayı hedeflemiş dinamik ekibiyle 2018 yılında Eipithef Bilişim adıyla Kırıkkale Üniversitesi Teknopark’ta kurulmuştur. Müşterilerine dijital her alanda reklam hizmeti sunan EnterX Bilişim, uzmanlaşmış kadrosuyla sizlere her geçen gün daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. Güçlü koordine çalışmaları için Ankara’da yeni yerimizde de hizmetinizdeyiz.

MÜŞTERİLER
300
+
PROJELER
400
+
Web Tasarımı & Danışmanlığı
Markanız için en uygun profesyonel siteleri sizler için yapıyor, halihazırda olan web siteleriniz için ise özel danışmanlık sağlayarak potansiyel müşterileriniz için markanızı daha ulaşılabilir bir hale getiriyoruz.
SEO
Web siteniz için profesyonel SEO çalışmaları yaparak sitenizin rankını arttırarak aramalarda en üst seviyelere çıkmanızı sağlıyoruz.
Strateji
Markanız için profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan kitle odaklı stratejiler uygulanarak potansiyel müşterilere ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Organize Yönetim
Profesyonel ekibimiz, önceliklerinize göre doğru stratejiler belirleyerek organize bir yönetim sürecinde olurlar.
Hızlı ve Stratejik
Hızlı olduğumuz kadar markanıza özel stratejik yöntemler belirleyerek sizleri daha yukarı taşıyoruz.
Kitle Odaklı
Kitle odaklı bir çalışma sürdürerek markanızı potansiyel müşterilerine ulaştırmayı hızlandırıyor ve daha etkili bir çalışma sunuyoruz.